BAŞKANIMIZ ERHAN CENGİZ MUHTARLAR TOPLANTISI DÜZENLEDİ

Kategori: Haberler Okunma: 1468 Tarih: 04/11/2020 16:18
BAŞKANIMIZ ERHAN CENGİZ MUHTARLAR TOPLANTISI DÜZENLEDİ

Kuluncak Belediye Başkanımız Sayın Erhan CENGİZ Başkanlığında Muhtarlar, Siyasi parti temsilcileri ve Belediye meclis üyeleri ile toplantı düzenlendi

 

Başkan CENGİZ; Kuluncak İlçesi Belediye Başkanı Erhan Cengiz, hizmetleri istişareyle yapma gayreti içerisinde olduklarını vurgulayıp, her mahalleye eşit hizmet konusunda da çaba gösterdiklerini bildirdi.

Belediye Başkanımız Sayın Erhan Cengiz başkanlığında muhtarlar, siyasi parti temsilcileri ve belediye meclis üyeleri ile ilçe belediyesinde toplantı düzenlendi.

Başkan Cengiz, toplantıda yaptığı konuşmada, muhtarlar, siyasi parti temsilcileri ve belediye meclis üyeleri ile toplantı düzenlendiklerini belirterek, “İstişare toplantımızı gerçekleştirdik. İlçemize yapılan ve yapılması planlanan projelerimiz ve hizmetlerimiz konusunda gerekli bilgileri verdik. Hizmetleri istişareyle yapma gayreti içerisinde olduk” ifadelerini kullandı. Cengiz, “ Bizler vatandaşlarımıza hizmet için varız elimizden geldiği kadar 28 mahallemize ayrım yapmaksızın eşit hizmet yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Toplantıda memnuniyeti dile getiren muhtarlar ve siyasi parti temsilcileri, Başkan Cengiz’ e istişare toplantısı düzenlediği için teşekkür ettiler.

Toplantı sonunda başkan Cengiz, muhtarlara, yaptıkları hizmetlerden dolayı plaket verdi.

YORUMLAR

Bu içerik için henüz bir yorum yazılmamış.

YORUM YAZIN

malatya araç kiralama onlyfans nedir