Başkanın özgeçmişi

Kategori: Başkanımız Okunma: 3026 Tarih: 23/01/2015 18:21
Başkanın özgeçmişi
1959 yılında Malatya İli Darende İlçesinde doğdu. İlkokulu kendi köyü olan Karabük İlkokulunda, Ortaokul ve Liseyi Akçadağ Öğretmen Okulunda tamamladı. 4 yıllık Eskişehir Eğitim Fakültesi mezunu olup, 5 yıl kadar Öğretmenlik görevinden bulunduktan sonra 1986 yılından itibaren sırasıyla Ortaokul, İlköğretim okulu ve Lise düzeyinde çeşitli okullarda Okul Müdürlüğü görevlerini yapmıştır. 1992-1999 yılları arası Kuluncak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve 2006 yılından itibaren de 8 yıla yakın Malatya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevlerin de bulunmuştur. Evli ve üç çocuk babasıdır.
  
  Projeci kimliği ile ön plana çıkmış ve idari görevleri esnasında bir çok projenin sorumlusu ve koordinatörü olarak görev almıştır. Sorumlu olduğu projeleri başarıyla sonuçlandırarak çalışmaları üst yönetimlerce taltif ve takdir edilmiş, çok sayıda başarı belgeleri ile ödüllendirilmiştir.
 
  Devlet yönetimi ile ilgili bir çok kurs ve seminerlere katılmış, kazanmış olduğu bu deneyim ve tecrübelerini paylaşarak meslek hayatında ki çalışmalarını taçlandırmıştır.
 
 
 
 
                                                                                                                                                   Mehmet BOYRAZ
                                                                                                                                                   Malatya / Kuluncak
                                                                                                                                                   Belediye Başkanı
 
 
 
kpss kitapları papatya film
kral midas