KALDIRIM ÇALIŞMALARINDA SONA GELİNDİ

Kategori: Hizmetlerimiz Okunma: 865 Tarih: 17/12/2015 09:53
KALDIRIM ÇALIŞMALARINDA SONA GELİNDİ

Kuluncak Belediyesi, ilçenin çehresini değiştiren üst yapı çalışmalarının bir kısmını tamamladı.  Caddelerin prestijli bir görüntüye kavuştuğunu belirten Belediye Başkanı Mehmet BOYRAZ  “Yaptığımız düzenleme çalışmaları ile caddenin çehresi değişti” dedi.

Belediyemizin şirketi Kulaş  Lmt. Şti. tarafından Kızılöz  mevkiin de üretime devam eden kilit ve bordür taşı üretme tesisi tarafından üretilen kilit taşlar ile caddeler yenilendi. Bu tesis ile birlikte ilerleyen dönemlerde Kuluncak genelindeki mahalle içi yolların ve kaldırımların düzenlenmesi adına,  hemde ilçe ekonomisi adına  büyük katkı ve avantajlar sağlayacak.

       Kaldırım yapımı tamamlanan alanların en kısa zaman da aydınlatılması yapılarak riskli alanlara koruma ve korkulukların takılacağını,  bu çalışmalarla ilçenin hak ettiği görünümü kazanacağını, bu sayede yol kenarında yürümek zorunda kalan veya yürüyüş amaçlı yolu kullanan vatandaşlarımızın daha güvenli hareket edeceklerini dile getiren Başkan BOYRAZ, Kaldırımların tamamlanması ilçeye güzel görüntü ve canlılık kazandıracaktır “dedi.

kpss kitapları papatya film
kral midas