BELEDİYE BAŞKANI BOYRAZ MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Kategori: Haberler Okunma: 376 Tarih: 13/02/2018 09:39
BELEDİYE BAŞKANI BOYRAZ MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Belediye Başkanımız Mehmet BOYRAZ her mahallenin muhtarı ile ayrı ayrı görüşmelerine devam ediyor. Kış sürecini fırsat olarak değerlendiren başkan BOYRAZ görüş alış verişinde bulunmak üzere her mahallenin mahalle muhtarı ve azaları ile samimi ve sıcak sohbet ortamında görüşmektedir.

 Belediye Başkanı Mehmet BOYRAZ 09.02.2018 Cuma günü Alvar mahalle muhtarı Süleyman BÜYÜK, Bicir mahalle muhtarı Niyazi GEZEGEN, Çörmü mahalle muhtarı Menderes ASLAN, Karaçayır mahalle muhtarı Tahsin ŞEKERCİ,  12.02.2018 Pazartesi günü İstiklal mahalle muhtarı Tuncer KAPLAN, İsmetpaşa mahalle muhtarın Alparslan ZENGİN, Bıyıkboğazı mahalle muhtarı Yusuf BULUT ve Muhtar azaları ile ayrı ayrı bir araya geldi.

     Belediye Başkanımız Mehmet BOYRAZ Başkanlığında mahalle muhtarları ile yapılan toplantıda içme suyu, yol yapım çalışmaları ve diğer ihtiyaç ve istekler hakkında bilgilendirme yapılarak muhtarların görüş, istek ve önerileri dinlendi çözüm yolları tartışıldı. Yapılan toplantıda 2018 yılı için mahalle muhtarlarının istek ve talepleri alınıp belediyemizce ilçemize yapılan ve yapılacak olan hizmetler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Muhtarlar ve Azaların istek ve talepleri dinlenerek durum değerlendirmesi yapıldı.

YORUMLAR

Bu içerik için henüz bir yorum yazılmamış.

YORUM YAZIN

kpss kitapları papatya film
kral midas