DAP BÖLGE İDARE BAŞKANI DEMİR BAŞKAN BOYRAZ’I ZİYARET ETTİ

Kategori: Haberler Okunma: 228 Tarih: 08/11/2018 09:59
DAP BÖLGE İDARE BAŞKANI DEMİR BAŞKAN BOYRAZ’I ZİYARET ETTİ

       Doğu Anadolu Projesi (DAP)  Bölge İdare Başkanı Adnan DEMİR, DAP Bölge İdare Başkan Yardımcısı ve Malatya Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Daire Başkanı ile birlikte Kuluncak Belediye Başkanı Mehmet Boyraz’ı makamında ziyaret etti.

       DAP Bölge İdare Başkanı Adnan DEMİR yaptığı konuşmada ‘’İlçede kurulan 1000 tonluk soğuk hava deposu ilçe Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı ve İlçe Tarım Müdürlüğünün de katkıları ile birlikte bu tesisin en iyi şekilde kullanılmasını amaçlıyoruz. İlçemiz için hayırlı olsun ’’dedi.

      Belediye Başkanı Mehmet Boyraz konuşmasında ‘’ İlçemiz için çok büyük bir proje olan 1000 tonluk soğuk hava deposu tesisi DAP İdare Başkanlığı, Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Belediye Başkanlığımız tarafından ortaklaşa bir proje ile İlçemizde kuruldu. Kuluncak’ın ekonomisine köklü bir çözüm getirecek olan bu proje ile tarımsal çeşitlilik artacak ve hayvansal ürünler değerlendirilecek. 1 hafta içerisinde açılışı yapılacak olan bu tesisin yapımıyla İlçemiz ekonomisine büyük katkılar sağlayacağına inanıyorum. Başta DAP Bölge İdare Başkanı Adnan Demir, Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ve Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Daire Başkanına teşekkür ederim. İlçemize hayırlı uğurlu olsun’’dedi.

YORUMLAR

Bu içerik için henüz bir yorum yazılmamış.

YORUM YAZIN

kpss kitapları papatya film
kral midas