BAŞKAN CENGİZ EN BÜYÜK ENGEL SEVGİSİZLİKTİR

Kategori: Haberler Okunma: 1234 Tarih: 12/05/2020 13:27
BAŞKAN CENGİZ EN BÜYÜK ENGEL SEVGİSİZLİKTİR

Kuluncak Belediye Başkanımız Erhan CENGİZ 10 - 16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.
 

İnsanların engelli olmaları çeşitli faktörlere bağlı olarak ortaya çıkan bir sonuç olmakla birlikte, engellilerin normal bir hayat sürmelerinin ancak toplumsal duyarlılığın oluşturulmasıyla mümkün olabileceğini unutmamalıyız. Onların yaşamdan zevk almaları, geleceğe güvenle bakabilmeleri ve üreten bireyler olarak kendi kendilerine yeter duruma gelmeleri için kamu kurumları, yerel yönetimler, sivil toplum kuruluşları ve tüm vatandaşlarımız işbirliği içinde olmalıdır.

“En Büyük Engel Sevgisizliktir”


Başkan CENGİZ Engellilerimize sahip çıkmak, onların sorunlarının çözümüne katkıda bulunmak ve yaşamlarını kolaylaştırıcı

Önlemler almak hepimizin ortak sorumluluğudur. Engelli vatandaşlarımızın toplumsal hayatta varlık göstermeleri şüphesiz toplumumuzu daha da güçlendirecektir. Bir ülkenin huzuru, ancak onu oluşturan tüm bireylerin mutluluğuyla sağlanabilir.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, Engelliler Haftası'nın, toplumuzda engelli vatandaşlarımıza karşı olan hassasiyetin artmasına katkı sağlayacağını ümit ediyor, tüm engelli vatandaşlarımıza sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler diliyorum.

 

YORUMLAR

Bu içerik için henüz bir yorum yazılmamış.

YORUM YAZIN

kral midas havalandırma sistemleri istanbul camcı