BAŞKANIMIZ ERHAN CENGİZ'İN 27 MAYIS ÜLKÜCÜ ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ MESAJI

Kategori: Haberler Okunma: 1220 Tarih: 27/05/2020 16:51
BAŞKANIMIZ ERHAN CENGİZ'İN 27 MAYIS ÜLKÜCÜ ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ MESAJI

KULUNCAK BELEDİYE BAŞKANIMIZ ERHAN CENGİZ’İN 27 MAYIS ÜLKÜCÜ ŞEHİTLERİ ANMA  GÜNÜ MESAJI

Kuluncak Belediye Başkanımız Erhan CENGİZ

Milliyetçi-Ülkücü Hareket, yıkılmaz bir kale gibi sağlam temeller üzerine kurulmuş, geçmişinde binlerce şehidi olan kutsal bir harekettir.
Vatanın birliği ve bölünmez bütünlüğünü canı pahasına savunan, fedakâr ve cefakâr şahsiyetlerin oluşturduğu mukaddes bir sorumluluktur.

Türkiye’nin güvencesi ülkücüler, hangi şart ve koşulda olursa olsun devleti ve milleti için her zaman göreve hazır olmuşlardır. 
Unutmamalıdır ki ülkücüler, Türk milletinin düşmanlarına karşı meydan okuyan, şanlı Türk bayrağımızın dalgalanması, toplumun huzur ve refahı için canından geçen vazgeçebilen kahramanlar ordusudur. Ruhi Kılıçkıran’dan Fırat Çakıroğlu’na kadar ülküsü için gözünü kırpmadan toprağa düşen şehitlerimizin manevi hatıralarına sahip çıkmak boynumuzun borcudur.

 

Başkan CENGİZ Ülkücülük her makamın üstündedir, Ülkücü Harekette her makam kutsaldır, her makamda Şehit ve Gazilerimiz’in Aziz hatıraları ve temiz mirası vardır.  

 

Bu duygu ve düşüncelerle Merhum Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ beyi ve Gün Sazak beyi hayatlarını kaybetmiş tüm ülküdaşlarımızı rahmetle Minnetle anıyor, Gazilerimize uzun hayırlı ömürler diliyorum.

Allah hepsinden razı olsun dedi.

YORUMLAR

Bu içerik için henüz bir yorum yazılmamış.

YORUM YAZIN

kral midas havalandırma sistemleri istanbul camcı