BELEDİYE BAŞKANIMIZ MEHMET BOYRAZ ANKARA’ DA BİR DİZİ ZİYARETLERDE BULUNDU

Kategori: Haberler Okunma: 479 Tarih: 24/07/2017 16:08
BELEDİYE BAŞKANIMIZ MEHMET BOYRAZ ANKARA’ DA BİR DİZİ ZİYARETLERDE BULUNDU

Belediye Başkanımız Mehmet BOYRAZ,  Ankara’ da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

İlk olarak Gümrük ve Ticaret Bakanı ve Malatya Milletvekilimiz  Bülent Tüfenkçi’ ye makamında hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirerek, İlçemizde yapılacak olan yatırım ve projeler hakkında görüşme gerçekleştirdi.

İkinci olarak Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekilimiz Öznur Çalık 'ı makamında ziyaret ederek, ilçemize yapılacak olan yatırım ve projeler hakkında görüştü.

Ardından Milletvekilimiz Taha Özhan, Milletvekilimiz Mustafa Şahin ve Milletvekilimiz Nurettin Yaşar 'ı makamlarında ziyaret ederek yatırım ve projeler  hakkında görüş alış verişinde bulundu.

Başkan BOYRAZ; Orman ve Su İşleri Bakanlığından talep edilen 5 mahallemize gölet yapımı, Tohma çayının ıslahı ve Kapalı sistem sulama vb. diğer birçok projenin Kuluncak ilçemize kazandırılması konusundaki zorunluluk ve gereksinimleri anlatarak taleplerin gerçekleşmesini talep etti.

Kültür ve Turizm Bakanlığından Sokak güzelleştirmesi, MTA Genel Müdürlüğünden Termal çalışmaları hakkında, Çevre ve Şehircilik Bakanlığından İlçemize yapılacak olan Entegre Devlet Hastanesinin inşaatı ile ilgili genel durum takibi, Karayolları Genel Müdürlüğünden Hekimhan Devlet Demir yolları ile ilgili talepler görüşüldü.

 

YORUMLAR

Bu içerik için henüz bir yorum yazılmamış.

YORUM YAZIN

kpss kitapları papatya film
kral midas