KULUNCAK İLÇEMİZE ZİYARET

Kategori: Haberler Okunma: 742 Tarih: 31/07/2017 10:42
KULUNCAK İLÇEMİZE ZİYARET

Gümrük ve Ticaret Bakanımız ve Milletvekilimiz Bülent Tüfenkci, Genel Başkan Yardımcımız ve Milletvekilimiz Öznur Çalık,Ak Parti İl Başkanımız Hakan Kahtalı ,Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Çakır   ve beraberindeki heyet ilçemizi ziyaret ederek,  İlçe Başkanlığında düzenlenen toplantıda partililerle bir araya geldiler.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, “Teşkilatımıza teşekkür ediyoruz. Sorunları, sıkıntıları bize iletme noktasında, her türlü imkanı kullanarak bütün milletvekillerimize, bürokrasimize ve belediyelerimizi bu noktada sonuna kadar kullanıyorlar. Ben kendilerine huzurlarınızda teşekkür ediyorum.” dedi.

Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilk defa partili Cumhurbaşkanı olarak 5 Ağustos’ta Malatya’ya geleceğini ve Büyükşehir Belediyesi’nin yanındaki alanda açılış törenine katılacağını belirterek, Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın Malatyılılarla buluşacağını ifade etti.

İlçeye önemli yatırımlar yapıldığını anlatan Çalık, 27 kilometre uzunluğundaki Kuluncak-Hekimhan karayolunda çalışmaların hızlı bir şekilde sürdüğünü ve buradaki projenin maliyetinin 27 milyon TL olduğunu belirterek, Kuluncak-Darende arasındaki yolun ise gündemlerinde olduğunu kaydetti.

Çalık, Kuluncak ilçesine 10 milyon TL’ye 200 kapasiteli kız öğrenci yurdu kazandırdıklarını da belirterek, ilçenin içme suyu kaynak sorununun da çözüldüğünü ifade etti.
Kuluncak’a bağlı mahallerde 150 kilometreye yakın Büyükşehir belediyesi tarafından asfalt çalışması yürütüldüğünü aktaran Çalık, ilçedeki Karaçayır Göleti ile Bicir Göleti inşaatlarının ise devam ettiğini kaydetti.

Tüfenkci, Vali Ali Kaban, Çalık, Çakır ve Kahtalı Belediyemızi  ziyaret etti.

Belediye Başkanımız Mehmet BOYRAZ , İlçemizde yapılan devam eden ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi .Başkan BOYRAZ “ İlçemize ziyarette bulunarak bizleri onurlandıran misafirlerimize ve büyük bir kalabalıkla heyecanla misafirlerimizi karşılayan hemşerilerimize teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi

 

YORUMLAR

Bu içerik için henüz bir yorum yazılmamış.

YORUM YAZIN

kpss kitapları papatya film
kral midas